Besen Type2 3 fázis 16A töltőkábel 5 méter
73.800 Ft
Cikkszám: besen-type2-3-fazis-16a-toltokabel-5-meter
Besen Type2 3 fázis 16A töltőkábel 5 méter
| Gyártó | Besen |
|---|---|
| Áramerősség | 16A |
| Fázisok száma | 3 |
| Csatlakozó típusa | Type2 |
| Kategória | Hordozható töltőkábel |
| Névleges áramerősség | 3x16A |
| Teljesítmény | 11kW |
| IP védettség | IP65 |
|---|
| Méretek | Doboz: 40 × 38 × 8 cm |
|---|---|
| Tömeg | 2,5 kg |
| Anyaghasználat | Műanyag |
| Szín | Fekete |
| Kábel hossza | 5 méter |
| Töltő elhelyezése | Hordozható |
| Tanúsítvány | CE, TUV |
|---|
| Tömeg | 2.5 kg |
|---|
