go-e Charger Gemini 11kW
313.690 Ft
Cikkszám: go-e-charger-gemini-11kw
go-e Charger Gemini Elektromos autó fali töltő kábel nélkül 11kW
| Fázisok száma | Háromfázisú |
| Töltési teljesítmény | 11 kW |
| Áramerősség | 16A |
| Fázisok száma | 3 |
| Csatlakozó típusa | Type2 |
| Teljesítmény | 11kW |
| Csatlakozás | Mobil app |
| Felhasználói azonosítás | App, RFID |
| Kapcsolódás mobilról | Wifi |
| OCPP | Van |
| Töltés visszajelzés | LED,Mobilalkalmazás |
| App vezérlés | Igen |
| IP védettség | IP54 |
| AC csatlakozó típusa | NINCS, beüzemelés csak villanyszerelővel! Csak lengő kábel! |
