go-e Charger Gemini 22kW
304.800 Ft
Cikkszám: go-e-charger-gemini-22kW
go-e Charger Gemini Elektromos autó fali töltő kábel nélkül 11kW
| Fázisok száma | Háromfázisú |
| Töltési teljesítmény | 22 kW |
| Áramerősség | 32A |
| Fázisok száma | 3 |
| Csatlakozó típusa | Type2 |
| Teljesítmény | 22kW |
| Csatlakozás | Mobil app |
| Felhasználói azonosítás | App, RFID |
| Kapcsolódás mobilról | Wifi |
| OCPP | Van |
| Töltés visszajelzés | LED, Mobilalkalmazás |
| App vezérlés | Igen |
| IP védettség | IP54 |
| Tanúsítvány | CE,TUV |
| AC csatlakozó típusa | NINCS, beüzemelés csak villanyszerelővel! Csak lengő kábel! |
